Поличні комунікатори

Шелфтокер (Shelftalker англ.) – картонні, пластикові, або металеві панелі, що прикріплюються до прилавок, полиць для візуального виділення групи товарів. Можлива наявність передньої панелі для цінників. Назва POS матеріалу шелфтокер походить від англійських слів "shelf" - полку та "talker" - говорити; "розмовляюча полиця". Шелфтокер – це повнокольоровий, фігурний рекламний елемент, призначений для візуального об'єднання та виділення на спільній полиці продукції однієї торгової марки.
 
Стікер (англ. sticker) - етикетка, наклейка. Виготовляється з самоклеючої плівки. Стикер призначений для наклеювання на різні поверхні, будь то дерево, метал, скло. Може використовуватися як інформаційний банер, елемент настінних декорацій та декорації інтер'єру, так само використовується у візуальному тюнінгу автомобілів (вініл).
 
Постер (англ. poster - «афіша, оголошення, плакат») - яскраве, як правило великоформатне, зображення, супроводжене коротким текстом, зроблене в агітаційних, рекламних, інформаційних або навчальних цілях.
 
Воблер (англ. розг. Wobbler - наживка, приманка) - у рекламі називається рекламний елемент будь-якої форми, надрукований на папері та вирубаний. Один з різновидів друкованої реклами відноситься до рекламних POS-матеріалів. Воблер, як правило, має пластикову гнучку ніжку, на яку прикріплюється до POS-терміналу або торгової стійки. Іноді вирубується без ніжки, і навішується на виріб, що рекламується або продається.